fbpx

TA DEL AV BILJETTKAMPANJEN

Ta del av biljettkampanjen!

Köp fyra biljetters-paket till kampanjpris för endast 399,90€ (norm. 519,60€)

spara över 20% av biljettpriset!

Det finns endast 100 biljettpaket till salu per dag, så det gäller att vara snabb. Samla ihop gänget och säkra din plats på sommarens stora höjdpunkt!

Biljettförsäljningen har har börjat bättre än förväntat! Kom ihåg att de säljs endast 3000 biljetter per festivaldag.

Det garanteras en högklassig festivalupplevelse på det fina festivalområdet vid havet i Hangö – Köp din biljett i tid!

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino