fbpx

Ryhmälipputarjous on päättynyt

Hyödynnä neljän hengen Premium ryhmälippu tarjous!
Osta neljä lippua huikeaan tarjoushintaan yhteispakettina 399,90€
(norm. 519,60€)
Säästä yli 20% lipun hinnasta!

Lippupaketteja on myynnissä vain 100 kpl per päivä, joten näitä ei riitä kaikille. Kerää siis oma festivaaliseurueesi kasaan heti ja varmista paikkasi Suomen kesän kohokohtaan!

Festivaalin lipunmyynti on käynnistynyt erittäin vauhdikkaasti! Lippuja eksklusiiviseen festivaalielämykseen myydään ainoastaan 3000 jokaiselle festivaalipäivälle. Luvassa on upea festivaaliviikonloppu kesäisen Hangon kauniissa merimaisemissa – osta lippusi heti!

Lipputarjous voimassa vain rajoitetun ajan 6. maaliskuuta asti tai niin kauan kuin lippuja riittää.

 

Osta liput

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino