fbpx

helmikuu 2022

Hyödynnä neljän hengen Premium ryhmälippu tarjous! Osta neljä lippua huikeaan tarjoushintaan yhteispakettina 399,90€ (norm. 519,60€) Säästä yli 20% lipun hinnasta! Lippupaketteja on myynnissä vain 100 kpl per päivä, joten näitä ei riitä kaikille. Kerää siis oma festivaaliseurueesi kasaan heti ja varmista paikkasi Suomen kesän kohokohtaan! Festivaalin lipunmyynti on käynnistynyt...

Uusina kiinnityksinä Hanko Sommarfestiin julkaistaan mukaan liuta kotimaisia ja ulkomaisia tähtiartisteja! Hanko Sommarfesteillä nähdään jo aikaisemmin julkaistujen upeiden artistien lisäksi myös Veronica Maggio (SE), Galantis (SE), JVG, Petter (SE), INNA (ROM), Pandora (SE) x Takomo, Kaija Koo, Chisu sekä Kasmir. Tapahtumaan on aikaisemmin kiinnitetty mm. suurilla...

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino