fbpx

Biljettförsäljningen börjar fredag 3.12.

Till evenemanget säljs det 3000 biljetter/dag. Biljettfärsäljningen till hanko Sommarfest
börjar på fredag 3.12 klockan 10.00 via lippupiste.fi.
Det finns ett begränsat antal biljetter och säljs endast 3000 biljetter/festivaldag.
Inkluderat alla biljettyper. Premium Biljett (k18) för en dag kostar 129.90€

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino