fbpx

Lipunmyynti käynnistyy perjantaina 3.12.

Tapahtumaan myydään vain 3000 lippua päiväkohtaisesti

 

Lipunmyynti Hanko Sommarfestiin käynnistyy tulevana perjantaina 3.12. kello 10.00 Lippupisteessä. Tapahtumassa on erittäin rajoitettu asiakaskapasiteetti, ja päiväkohtaisesti lippuja myydään vain 3000 kappaletta sisältäen kaikki lipputyypit. Tapahtumaan myydään poikkeuksellisesti ainoastaan yhden päivän lippuja.

Premium lippu päiväksi (K18) 129,90€
Premium lippuun sisältyy: Hanko Sommarfestin tapahtuma-alueen kaikki laadukkaat palvelut Casinonrannassa, Food & Wine Tasting Villageen pääsy sekä luxus-vesi WC-tilojen käyttö tapahtuma-alueella.

Deluxe VIP lippu päiväksi (K18) 229,90€
Deluxe VIP lippuun sisältyy: huippukokki Hans Välimäen suunnittelema ja toteuttama kolmen ruokalajin ruokailu upealla Hangon Casinolla, Casinon sisätilan sekä Casinon VIP vesi-wc tilojen käytön sekä muut VIP-alueen palvelut. Lisäksi lippuun sisältyy Hanko Sommarfestin tapahtuma-alueen kaikki laadukkaat palvelut Casinonrannassa, Food & Wine Tasting Villageen pääsy sekä tietty luxus-vesi WC-tilojen käyttö tapahtuma-alueella.

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino