fbpx

Kiitos Hanko Sommarfestin kävijöille!

Ensimmäinen Hanko Sommarfest on nyt juhlittu ja haluamme kuulla, miten meillä meni! Kaikki antamanne palaute on meille erityisen tärkeää. Alla olevasta linkistä pääset jättämään palautetta tapahtumasta. Voit jättää palautetta suomeksi tai ruotsiksi. Kaikkien palautteen jättäneiden kesken arvomme liput ensi kesän Hanko Sommarfestiin! 

 

Kerro miten Hanko Sommarfest sujui, tästä pääset asiakaskyselyyn

 

Löytötavarat

Löytötavaroita voit kysellä Hangon Casinolta. Hangon Casino on avoinna lounasaikaan ma-pe klo 11-15. Hangon Casinon yhteystiedot: puh:+358102740741 ja s-posti: hangoncasino@cafetering.fi

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino