fbpx

Bussikuljetukset Helsingistä Hankoon!

Pohditko vielä, miten saapua Hanko Sommarfesteille? 
Friman Matkojen kyydissä on mahdollista matkata bussilla Helsingistä suoraan Hanko Sommarfesteille.
 
Bussi kulkee molempina festaripäivänä pe-la 17.-18.6. kerran päivässä meno-paluun. Bussi lähtee joka päivä klo 12.00 Helsingistä, ja se kulkee Espoon ja Kirkkonummen kautta Hankoon. Paluu lähtee Hangosta klo 01.30 samaa reittiä pitkin takaisin Helsinkiin.
 
Matkan hinta:
🎫 Yksi suunta 20€
🎫 Meno-paluu 35€

Hinta sisältää pelkän kuljetuksen.


Siirry tästä Netticketin lipunmyyntiin, josta voit ostaa kätevästi matkan sekä lipun Hanko Sommarfesteille!


Linja-auton aikataulu:
12:00 linja-autopysäkki Kiasma
12:15  linja-autopysäkki Iso Omena, Länsiväylä
12:30 linja-autopysäkki Kirkkonummen ramppi

Paluukuljetus Hangosta lähtee klo. 01:30.


Nähdään Hanko Sommarfesteillä!


Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino