fbpx

Torstain tapahtumapäivää ei järjestetä

Valitettavasti joudumme ilmoittamaan että Hanko Sommarfestin torstai 16.6.2022 tapahtumapäivä joudutaan perumaan vähäisen kysynnän vuoksi. Festivaali järjestetään aiemmasta tiedosta poiketen kaksipäiväisenä, 17.-18.6.2022 perjantaina sekä lauantaina Hangon Casinonrannassa.

Torstaille 16.6.2022 jo ostetut päiväliput (Premium sekä Deluxe VIP) käyvät sellaisenaan tapahtuman perjantaille tai lauantaille – voit lipun haltijana vapaavalintaisesti valita kumpana päivänä, perjantaina 17.6. vai lauantaina 18.6. käytät lipun. Sinun ei tarvitse tehdä toimenpiteitä tässä vaiheessa lipun käyttämiseksi valitsemanasi päivänä.

Voit siis vapaasti saapua tapahtumaan joko perjantaina 17.6.2022 tai lauantaina 18.6.2022 ja esittää nykyisen torstain lippunne, joka oikeuttaa sisäänpääsyyn Hanko Sommarfestiin.

Torstain päivälippu on myös mahdollista palauttaa 31.5.2022 mennessä siihen Lippukauppaan josta se on ostettu (Lippu.fi tai Netticket). Lipun hinta palautetaan teille palautusaikojen puitteissa kokonaisuudessaan, poislukien lippukaupan veloittama palvelumaksun osuus.

Pahoittelemme asiasta mahdollisesti aiheutuvaa vaivaa ja toivomme kuitenkin näkevämme teidät Hanko Sommarfestissa viikonloppuna 17.-18.6.2022.

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino