fbpx

Aikataulut on julkaistu!

Hanko Sommarfest tapahtuman tulevan kesän aikataulut on nyt julkaistu!
PERJANTAI 17.6.2022
15:00 BEHM
16:45 ABREU
18:30 INNA
20:00 Kasmir
22:00 Galantis
00:00 Antti Tuisku
LAUANTAI 18.6.
15:00 Ellinoora
16:45  Ida Paul ja Kalle Lindroth
18:30 Chisu
20:15 Petter
21:45 Lauri Tähkä
00:00 JVG
/ uutista muokattu 17.5. kun torstain aikataulut on poistettu

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino