fbpx

Tapahtuman juontajina toimivat Mikko Leppilampi sekä Krista Siegfrids

Hanko Sommarfestien juontajina toimivat mm. MTV:llä esitetyssä Tanssii Tähtien kanssa ohjelmassa ihastuttanut ja Suomea euroviisuissakin edustanut artisti Krista Siegfrids sekä koko kansan rakastama Mikko Leppilampi. Mikko Leppilampi myös esiintyy yhdessä tunnetuista huippumuusikoista koostuvan yhtyeensä kanssa jokaisena Sommarfestin festivaalipäivänä.

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino