fbpx

Biljetter

Premium biljett - en dag (K18)

129,90€

Premium biljetten innehåller:

Tillgång till Hanko Sommarfests alla högklassiga utbud samt access till Food & Wine Village och lyx vattentoaletterna på området.

Deluxe VIP biljett - en dag (k18)

229,90€

Deluxe VIP biljetten innehåller:

Ett champagne glas vid ankomst till festivalområdet samt en tre-rätters middag på Hangö Casino planerad och gjord av stjärnkocken Hans Välimäki. Man rör sig fritt inne på Casinot och har tillgång till VIP toaletterna där samt övriga VIP tjänster. Förstås innehåller biljetten också tillgång till Hanko Sommarfests alla högklassiga utbud
samt access till Food & Wine Village och lyx vattentoaletterna på området.

Undantagsvis säljs det bara en dags biljetter.

 

Det finns ett begränsat antal biljetter och säljs endast 3000 biljetter/festivaldag.
Inkluderat alla biljettyper.

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino