fbpx

Liput

Kiitos kaikille Hanko Sommarfestin kävijöille kesällä 2022! Ilmoitamme, kun vuoden 2023 tapahtuman liput tulevat myyntiin.


Nähdään Hangossa kesällä 2023!



Premium lippu päiväksi (K18)

129,90€

Lippuun sisältyy:

Hanko Sommarfestin tapahtuma-alueen kaikki laadukkaat palvelut Casinon rannassa, Food & Wine Villageen pääsy, Premium – tapahtumapassi, vesi- WC-tilojen käyttö tapahtuma-alueella. 

Deluxe VIP lippu päiväksi (K18)

229,90€

LOPPUUNMYYTY (pe & la)

Lippuun sisältyy:

Saapuessasi samppanja lasillinen sekä huippukokki Hans Välimäen suunnittelema ja toteuttama erittäin korkealaatuinen alkupalat, pääruoat ja jälkiruoat sisältävä buffet- ruokailu upealla Hangon Casinolla.

Deluxe VIP- tapahtumapassin, Casinon sisätilan sekä Casinon VIP sisä-wc tilojen käytön sekä muut VIP-alueen palvelut. Lisäksi lippuun sisältyy Hanko Sommarfestin tapahtuma-alueen kaikki laadukkaat palvelut Casinon rannassa, Food & Wine Villageen pääsy sekä vesi-WC-tilojen käyttö tapahtuma-alueella.

Tapahtumaan myydään poikkeuksellisesti ainoastaan yhden päivän lippuja.

Tapahtumassa on erittäin rajoitettu asiakaskapasiteetti, ja päiväkohtaisesti lippuja myydään vain 3000 kappaletta sisältäen kaikki lipputyypit.

Hanko Sommarfest - bussikuljetus

Matkusta bussilla Helsingistä, Espoosta ja Kirkkonummelta.
Järjestämme matkoja seuraavina päivinä 17.6 ja 18.6.

 

Bussiaikataulu:
12:00 Kiasma
12:15 Iso Omena
12:30 Kirkkonummi Ramppi
Paluu Hankoosta klo 01:30

 

Bussiliput myynnissä vain Netticketissä.


Bussilippu

meno

20€

Bussikuljetukseen sisältyy matka:

Helsinki-Hanko

 

TAI

 

Hanko-Helsinki

 


Bussilippu

meno-paluu

35€

Bussikuljetukseen sisältyy matka:

Helsinki-Hanko-Helsinki

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino