fbpx

Liput

Liput myynnissä Lippupisteessä ja Netticketissä.

Premium lippu päiväksi (K18)

129,90€

Lippuun sisältyy:

Hanko Sommarfestin tapahtuma-alueen kaikki laadukkaat palvelut Casinon rannassa, Food & Wine Villageen pääsy sekä luxus-vesi WC-tilojen käyttö tapahtuma-alueella.

Deluxe VIP lippu päiväksi (K18)

229,90€

Lippuun sisältyy:

Saapuessasi samppanja lasillinen sekä huippukokki Hans Välimäen suunnittelema ja toteuttama erittäin korkealaatuinen alkupalat, pääruoat ja jälkiruoat sisältävä buffet- ruokailu upealla Hangon Casinolla. Casinon sisätilan sekä Casinon VIP vesi-wc tilojen käytön sekä muut VIP-alueen palvelut.

Lisäksi lippuun sisältyy Hanko Sommarfestin tapahtuma-alueen kaikki laadukkaat palvelut Casinon rannassa, Food & Wine Villageen pääsy sekä tietenkin luxus-vesi WC-tilojen käyttö tapahtuma-alueella.

Tapahtumaan myydään poikkeuksellisesti ainoastaan yhden päivän lippuja.

Tapahtumassa on erittäin rajoitettu asiakaskapasiteetti, ja päiväkohtaisesti lippuja myydään vain 3000 kappaletta sisältäen kaikki lipputyypit.

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino