fbpx

Wine Village

Wine Villagessa pääset nauttimaan erilaisia juomia Mojitosta Malbeciin. Laaja valikoima viinejä, oluita sekä trendikkäitä drinkkejä alan ammattilaisilta. Voit maistella makuja niin kotimaasta kuin ulkomailtakin. 

 

Viiniä vai olutta – valinta on sinun!

 

 


Food Village

Food Village sijaitsee tapahtuma-alueella Casinon puistossa. Korkeatasoisen ruokamaailman toimijat saapuvat Hanko Sommarfestiin ympäri Suomen ja tuovat tapahtumaan makuja ympäri maailman. Pyrimme huomioimaan kaikki ruokavaliot, ja jokaiselle kävijällemme tuleekin löytymään taatusti Food Villagesta mielenkiintoisia ruokatuotteita.

 

 

Deluxe VIP lippuun sisältyy huippukokki Hans Välimäen  suunnittelema ja toteuttama erittäin korkealaatuinen alkupalat, pääruoat ja jälkiruoat sisältävä buffet- ruokailu upealla Hangon Casinolla.

 

Ota yhteyttä

Hanko Sommarfest - Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
vastaava tuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Veera Hihnala
aluesuunnittelu
veera@nordiclive.fi

Juuso Toivonen
X-sec turvallisuuspäällikkö
juuso@x-sec.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
myyntipaikat ja yritysmyynti
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
anniskeluvastaava
mathias@nordiclive.fi

Eetu Ojala
siisteys- ja hygieniavastaava
eetu@nordiclive.fi

Matias Rosström
kehitysjohtaja
matias@nordiclive.fi

Hangon Casino